ABIKUS wystawcą na SACROEXPO w Kielcach

Nasza firma ma przyjemność reprezentować branżę teleinformatyczną na międzynarodowych targach SACROEXPO w Kielcach w dniach 27-29 września 2021 roku. Będziemy na niej prezentować, jako jedyny wystawca, nowoczesne usługi internetowej transmisji dźwięku i obrazu na potrzeby wydarzeń sakralnych i kulturalnych. Zapraszamy na stoisko F-84, na którym znajdziecie również naszych partnerów technologicznych - BEMIX Media Group (dostawca sprzętu TV, nagłośnieniowego i oświetleniowego) oraz PANASONIC Polska (dostawca kamer).

Więcej informacji o naszym stoisku: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/lista-wystawcow/abikus,386760

Naszym głównym punktem oferty są transmisje internetowe audio-wideo w ramach YouTube, Facebooka czy Vimeo, a także w oparciu o własne niezależne serwery. Na co dzień przekazujemy sygnał z kamer w Klasztorze Ojców Paulinów w Częstochowie do telewizji (TVP, TV Trwam, EWTN). Realizujemy również streaming z obiektów sakralnych w całej Polsce (Jasna Góra, Świątynia Opatrzności Bożej, Dobre Media, lokalne parafie). Obsługiwaliśmy transmisję z pobytu Ojca Świętego na Jasnej Górze w 2016 r., zawody RedBulla w Białce Tatrzańskiej czy telekonferencje na uczelniach.

Jednakże w swoim portfolio mamy także wiele prac związanych z monitoringiem i transmisją danych dla instytucji samorządowych, służb ratunkowych i podmiotów komercyjnych. Posiadamy duże doświadczenie w budowaniu, modernizacji i utrzymaniu sieci teleinformatycznych oraz elektrycznych, a także wdrażaniu rozwiązań automatyki budynkowej (sterowanie oświetleniem, organami, nagłośnieniem, ekranami, kontrolą dostępu itp.). Realizowaliśmy projekty w obiektach znajdujących się pod ochroną konserwatora zabytków.