Rozszerzyliśmy współpracę z EUTONOMY

Miło nam poinformować o rozszerzeniu naszej współpracy ze znaną marką EUTONOMY. Zostaliśmy docenieni jako rzetelny partner biznesowy i otrzymaliśmy status oficjalnego dystrybutora.

Eutonomy projektuje, konstruuje i wytwarza produkty i rozwiązania systemowe, których celem jest wyposażenie Twojego domu, biura, miejsc pracy, rozrywki i wypoczynku w zupełnie nowe możliwości. Eksperci Eutonomy starają się w optymalny sposób łączyć ze sobą światy elektroniki, programowania, sprzętu i mechaniki oraz dobrze przemyślanych procesów produkcyjnych. W ofercie tej firmy znajdują się innowacyjne produkty wysokiej jakości dla inteligentnego domu i biura.

Eutonomy to ponad 25 lat doświadczenia w świecie oprogramowania oraz projektowania oraz konstrukcji sprzętu i elektroniki, setki zakończonych sukcesem projektów realizowanych dla Klientów w Polsce i za granicą oraz ponad 300 autorskich prototypów urządzeń.

W przypadku pytań o produkty EUTONOMY, z chęcią służymy doradztwem. Kontakt: tel. 343418111. Zapraszamy również do naszego salonu pokazowego FIBARO na ul. Sabinowskiej 27 w Częstochowie – prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne, abyście mogli Państwo porozmawiać o najbardziej inteligentnych technologiach domowych z naszym ekspertem.