Nota prawna

Treści zawarte w naszym serwisie w domenach: abikus.pl lub fibaro.czest.pl służą jedynie przekazaniu informacji o usługach oferowanych przez Abikus sp. z.o.o. W związku z tym Abikus sp. z.o.o. nie ponosi odpowiedzialności za działania podjęte lub zaniechane przez użytkowników serwisu w oparciu o zawarte w nim informacje.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe wysyłane do nas za pośrednictwem formularza na stronie serwisu jak również wszelkie zebrane przez nas dane użytkowników przetwarzamy w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego, a w szczególności w zgodzie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych oraz Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Pozyskane dane użytkowników są wykorzystywane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z osobą zainteresowaną naszymi usługami. Osoba zainteresowana prezentowaną na stronach naszego serwisu ofertą, przesyłając nam swoje zgłoszenie lub zapytanie, nie jest zobowiązana do skorzystania z niej. Jednocześnie, każdy, kto udostępnił Abikus sp. z o.o. swoje dane ma prawo wglądu do nich, zmiany lub usunięcia – żądanie takie należy przekazać poprzez e-mail na adres: biuro@abikus.pl

Polityka ciasteczek

Aby ułatwić korzystanie z serwisu, mechanizm nim zarządzający wykorzystuje technologię cookies – informacje zapisywane są na komputerze użytkownika. Nie są one wykorzystywane do pozyskiwania jakichkolwiek danych o osobach odwiedzających serwis. Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania cookies poprzez właściwą konfigurację ustawień przeglądarki.